Apartament 2+1 per qira ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-1223-1X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 1
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Park Life Residence

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 95 m2. 
Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.  
Banesa eshte e shtruar me parket dhe ofron nje mobilim modern dhe shume cilesor, te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga tre kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dy dhomat e gjumit. 
Apartamenti pozicionohet nga jugu duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkim ne katin nentoke. 
Pallati eshte ndertim i viteve te fundit dhe ofron siguri e administrim pergjate 24 oreve.
Ndertesa ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te qete me shume facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 1100 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nj
Me Qira 1016-3K 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri
Me Qira 314-33a 1000 € €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri shume te ...

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.

Rezidence shume e preferuar dhe e njohur du
Me Qira 216-69a 1200 €

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Abdyl Frasheri, tek Libri Universitar ne Tirane.
Apartamenti pozi
Me Qira 224-39X 1200 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Abdyl Frasheri, tek Libri Universitar ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane. 

A
Me Qira 415-77m 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 918-39L 1000 €

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.

Residenca ndodhet ne afersi te zones se
Me Qira 514-44b 1200 €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te r
Me Qira 120-24T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me dy ...