Apartament modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-914-27b)

ID TRR-914-27b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 174 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 3 + 1 me qera ne Kompleksin Nobis.

Ai ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne vend. Brenda tij do te gjeni shume sherbime te cilat ju ndihmojne te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Mund te permendim palester, pishine e mbyllur, supermarket, bare nga me te njohurat, restorant etj.

Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe prej 174 m2.

Ndahet me se miri si me poshte:

Sallon I madh ndenje, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka brenda dhome te vogel per garderobe, 2 tualete njera prej tyre eshte me gabine dushi me hidromasazh, koridor dhe ballkon.

Mobilimi eshte pothuajse i ri dhe teper modern.

Ne te do te gjeni: te gjitha pajisjet elektro-shtepiake, parket ne te gjitha shtepine, sistem qendror ngrohje-ftohje te klasit ekonomik, leter murale, dritaret jane dopio xham dhe me grila etj.

Zona eshte teper e zhvilluar, vetem disa metra larg liqenit dhe 5 minuta larg Bllokut.

Ballkoni ka pamje nga liqeni Artificial i Tiranes.

Pallati ofron ashensore, siguri e administrim 24-ore.

Ne cmim perfshihet dhe vend parkimi per makinen ne garazhd.

Cmimi 2000 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...