Apartament modern me qira prane Stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRR-424-53Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 8
Sipërfaqe m2 140
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Faik Konica, shume prane Parkut te Madh ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Siperfaqja totale prej 140 eshte e organizuar ne siperfaqe te brendshme prej 115m2 dhe siperfaqe verande prej 25m2.
Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi qe ka akses ne verande, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete.
Dhoma e gjumit matrimoniale ka te perfshire tualetin, te dy tualetet jane te pajisur me dritare.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Veri-Perendim duke ofruar ndricim natyral dhe pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Mobilimi eshte i ri i pabanuar me pare, dollapet dhe dhoma e dyte e gjumit mobilohen ne varesi te kerkesave te klienteve.
Pallati eshte modern, i sapoperfunduar, i pajisur me kamera sigurie dhe 3 kate parkim nentoke.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Elbasanit, rruga Dervish Hima, Bulevardi Deshmoret e Kombit etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 2000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën