Apartament 2+1 modern prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-321-12D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 190
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe modern.
Ka nje siperfaqe prej 190 m2 te organizuar ne sallon, kuzhinne ten dare, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe koridor.
Shtepia ofrohet e mobiluar ne nje stil modern dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Apartamenti eshte i investuar se fundmi, i pabanuar me pare, i shtruar me parket dhe i orientuar nga lindja.
Ftohja dhe ngrohja mundesohet nga sistem qendor chiller.
Zona eshte qendore dhe ka akses te lehte ne rrugen Myslym SHyri, ne rrugen e Kavajes, ne Parkun Rinia etj.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe parkim ne katin -3 te pallatit te me pagese ekstra

Cmimi 1400 Euro/muaj (perfshire taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-57E 1500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 522-50A 1300 €

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament luksoz 2+1 me qera ne hyrje te Parkut te Tiranes.
Apartamenti pozicionohet ne katin e IV
Me Qira 313-19d 1500 €

Apartament luksoz 2+1 me qera ne hyrje te Parkut te Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne katin e IV te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit
Me Qira 717-49L 1300 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pa
Me Qira 721-22F 1300 €

Apartament me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta t
Me Qira 321-15V 1300 €

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese ...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 117-23d 1500 €

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ...