Apartament per biznes per shitje prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane

ID TRS-720-7d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Johan Fon Fan

Apartament per biznes per shitje ne rrugen Johan Fan ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhome gjumi , tualet  dhe koridor.
Shtepia mund te kthehet lehtesisht ne biznes dhe mund te behen modifikimet e nevojshme. 
Mund te te kthehet mjaft lehte ne lokal, ose dhe biznese te ndryshme.
Zna eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Tefta Tashko Koco, Bulevardin Zhan D’ark etj.
I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 120.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën