Apartament per shitje prane zones se Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-218-66R)

ID TRS-218-66R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 62.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 104 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Niko Avrami

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese dy kateshe ne rrugen Niko Avrami ne Tirane.

Siperfaqja e brendshme prej 80 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me hapesire te bollshme, nje dhome gatimi-ngrenie, nje dhome gjumi, korridor, nje ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil te rehatshem. 

Organizimi i ambienteve te brendshme eshte i mire. 

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet dy kondicionereve te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gatimit.

Ne cmim perfshihet nje oborr dhe nje garazh te cilat jane te dyja te pajisura me dokumenta te rregullta pronesie dhe qe e cojne siperfaqen totale te prones ne 104.2 m2.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme. 

Ka akses te shpejte ne rrugen e Dibres, rrugen Vangjel Capo, rrugen Imer Ndregjoni etj. 

 

Cmimi 62.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 1016-2K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arben Minga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert jo te fundit t
Në Shitje 1219-1S 48.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te
Në Shitje 1113-6 68.800 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 618-10L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nj
Në Shitje 120-51S 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Voks
Në Shitje 1013-48 56.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Vokshi ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kristo Dako ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati t
Në Shitje 1119-69S 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kristo Dako ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Ofron ...


Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi
Në Shitje 1219-23S 54.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi te ri ...