Apartament 1+1 ne shitje prane rruges Kongresi Manastirit, ne Tirane

ID TRS-123-47Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 66.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 60.42
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kujtim Laro

Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ndertim, pjese e Kompleksit Mirabella.
Banesa ka nje te siperfaqe totale 60.42m2 dhe siperfaqe te brendshme 52.51m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Jug, duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Shtepia eshte pjese e nje residence te re, me 8 kate ndertim dhe 2 kate parkim nentoke, te veshura me sistem kapot dhe termoizolim akustik.
Residenca pritet te perfundoje ne dhjetor 2023.
Apartamenti eshte mundesi shume e mire si per investim ashtu dhe per banim.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me zonen e Brrylit, rrugen Kongresi Manastirit, zonen e Porcelanit, rrugen e Dibres etj.


Cmimi: 66.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 1-re te
Në Shitje 617-34L 70.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko prane Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te n
Në Shitje 323-25R 72.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut.
P
Në Shitje 923-20R 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut. Pozicionohet ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pa
Në Shitje 118-31R 56.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko, pjese e kompleksit Twister Palace ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 1023-28Z 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko, pjese e kompleksit Twister Palace ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 prane zones se Freskut ne Tirane. 
Apartament pozicionohet ne katin e dyte te n
Në Shitje 723-42X 73.350 €

Apartament 1+1 prane zones se Freskut ne Tirane.  Apartament pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ...

Apartament per shitje ne Kompleksin Panorama ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Në Shitje 821-13V 73.320 €

Apartament per shitje ne Kompleksin Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 619-28S 58.800 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ...