Apartament per zyra me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-415-1b)

ID TRR-415-1b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 107 m2
Shperndarja 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 107 m2 te ndare ne 3 dhoma, 3 tualete, ballkon dhe koridor.

Jepet bosh.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner te cilet sherbejne per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat kane hapesira te konsiderueshme dhe jane te mbushura me drite dielli pothuajse gjate gjithe dites.

Ambjenti eshte shume I pershtatshem per zyra te ndryshme, kompani, fondacion, shoqate, klinike etj.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e aksesueshme ne disa rruge te Tiranes sic jane: rruga Sami Frasheri, rruga Brigada VIII, rruga Pjeter Bogdani, sheshi Willson etj.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 400 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 713-21 500 €

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .
Pozicionohet ne katin e 9 -10 te nje ndertese te
Me Qira 215-27m 500 €

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . Pozicionohet ne katin e 9 -10 te nje ndertese te re. Me nje ...

Ambient zyre me qera prane  Maternitetit te Vjeter ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dymbedhjete t
Me Qira 1119-52T 350 €

Ambient zyre me qera prane  Maternitetit te Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e dymbedhjete ten je pallati te ri ...

Zyre me qera perballe Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 1018-20L 280 €

Zyre me qera perballe Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne n
Me Qira 415-60b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe
Me Qira 1120-60V 450 €

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe. Ka nje ...

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 616-32b 450 €

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te kompleksi ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 624-28Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati ...