Ambient zyre me qira ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane

ID TRR-1120-60V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 117 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne 3 ambiente, aneks kuzhine, banjo, ballkon dhe korridor.

Zyra sapo eshte rikonstruktuar, dyer druri cilesore, gjendja shume e mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere ne te tre ambientet.

Oborri prej 85 m2 ofron mundesi per parkim deri ne 3 makina.

Ndertesa ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe lehtesisht te aksesueshme.

Ka akses direkt ne rrugen Qemal Stafa, rrugen Shtjefen Gjecovi dhe prane rruges Hoxha Tahsim.

 

Cmimi: 450 Euro/ Muaj ( Tatim jo i perfshire ne cmim )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje
Me Qira 1113-29 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje pallati te ri, me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t
Me Qira 1121-44N 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 622-55G 340 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje vile, shume prane ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 10te te nje pal
Me Qira 718-66d 400 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 1215-29b 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ndertuar ...

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pal
Me Qira 719-4L 400 €

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 5-kateshe ne zone
Me Qira 718-47L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 5-kateshe ne zonen e Porcelanit. Me ...

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile buze rruge kryeso
Me Qira 1116-24L 370 €

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile buze rruge kryesore. Ambienti ka ...