Apartament per zyra me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-421-19D
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 100
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Ambient zyrash me qira ne kompleksin Square 21 ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert te kompleksit, I sapo ndertuar dhe i paperdorur me pare.
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 I organizuar ne 3 ambiente, koridor, dy tualete dhe ballkon.
Zyra ofrohet e pamobiluar, e shtruar me parket dhe e paperdorur me pare.
Eshte e orientuar nga veri-perendimi dhe ofron pamje nga rruga kryesore.
Zona eshte eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjolesha, Unazen e Madhe te Tirane, Bulevardin Gjergj Fishta etj.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe mundesi parkimi ne katin -1 te pallatit.

Cmimi 600 Euro/muaj (Pa tatim te perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje ng
Me Qira 1014-53j 680 €

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Njazi Demi prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 323-56R 650 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Njazi Demi prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartame
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartamenti ndodhet ne ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ek
Me Qira 1220-29V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit
Me Qira 714-22j 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit, ne buze te rruges ...

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 114-32 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 422-16V 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...