Zyre me qera prane zones se Komunes se Parisit, ne Tirane

ID TRR-219-26S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 70
Shperndarja 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tish Dahia

Ambient me qera per Klinike Dentare prane zones se Komunes se Parisit, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne nje ambient per pacientet me dy dalje poltroni, 1 dhome sterilizimi e kompletuar, recepsion dhe nje tualet.

Zyra eshte e punuar e gjitha me arktitekt, e dizenjuar ne menyre shume moderne me pajisjet e nevojshme per te zhvilluar aktivitet si klinike dentare. Ambienti ka te instaluar sistem ndricimi led, eshte e shtruar e gjitha me pllaka moderne dhe ofron kamera sigurie.

Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pamja nga rruga eshte me vetrate xhami gje e cila te ofron mundesi te mire reklamimi.

Ka akses ne rrugen Medar Shtylla, rrugen Haxhi Kika, zonen e Komunes se Parisit etj

 

Cmimi  550 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Shtepi 1-kateshe per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Pozicionohet pak metra larg rruges k
Me Qira 416-34b 600 €

Shtepi 1-kateshe per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Pozicionohet pak metra larg rruges kryesore dhe ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 218-12L 430 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 718-8L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-k
Me Qira 717-28L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje te ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe.
Me Qira 220-35S 410 €

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 715-18m 500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...