Apartamente 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane

ID TRS-322-28V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 123.200 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 73.2 m2 + 37.2 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane

Ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te sapo perfunduar me ashensor.

Apartamentet organizohen ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe verande.

Apartamenti 1 ka nje sipefaqe totale prej 74.31 m2, siperfaqe te brendshme prej 64.74 m2 dhe siperfaqe verande prej 36.22 m2

Apartament 2 ka nje siperfaqe totale prej 73.2 m2, siperfaqe te brenshme prej 63.75 m2 dhe siperfaqe verande prej 37.25 m2.

Palati eshte i sapo perfunduar, punuar me materiale mjaft cilesore.

Ofrohet administrim dhe siguri 24h sidhe vende parkimi nentoke me cmim ekstra.

Ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi: 1250 Euro/ M2 apartamentet dhe 850 euro/M2 veranda.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 519-34L 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 324-5X 135.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. 
I pozicionuar ne katin e dyte me pamj
Në Shitje 822-27A 130.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.  I pozicionuar ne katin e dyte me pamje te gjere nga ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1223-38X 115.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne ka
Në Shitje 224-55X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje ...

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes.
Shtepia ndodhet ne kati
Në Shitje 223-38R 130.000 €

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-11A 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati ...

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 623-37Z 122.000 €

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ...