Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

ID TRS-324-11Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 68.7
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Aura, ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati ne ndertim.
Me nje siperfaqe totale prej 68.7m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 57.8m2 organizohet ne sallon, nje dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon dhe korridor lidhes.
Orientimi eshte VeriPerendim.
Eshte pjese e nje pallati ne ndertim, projektuar te ndertohet me sistem kapot.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Don Bosko, zona e Zogut te Zi, zona e ish Fushes se Aviacionit etj.
Pallati pritet te perfundoje ne Dhjetor 2024.

Cmimi 1600 euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e
Në Shitje 623-6Z 100.140 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e tr
Në Shitje 224-53X 105.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Residence ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane.
Apartam
Në Shitje 524-17X 96.360 €

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Residence ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ...

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te
Në Shitje 520-26S 100.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje ...

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 623-37Z 122.000 €

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 916-49K 97.200 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ...