Apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-1121-35N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 83.200
Kati 3
Sipërfaqe m2 92.42
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Don Bosko

Apartamente per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Twister Palace eshte nje projekt ndertimi i cili pritet te mbaroje per 2-3 vite.
Por cfare premton ky projekt modern?
Komoditet ne stilin e te jetuarit, elegance, hapesira argetimi dhe oborr ne qender te nderteses.
Materialet cilesore dhe shtresat hidro, termo dhe izoluese si edhe sistemet me veshje kapot premtojne nje jetese te rehatshme dhe relaksuese per banoret e saj.
Shtepite qe po ofrohen jane:
Apartamente 2+1 ne katin e trete me siperfaqe totale 94.40 m2 dhe te brendshme prej 81.28m2.
Apartament 2+1 ne katin e katert me hapesire totale prej 92.42 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 79.59 m2.
Apartament 2+1 ne katin e shtate me siperfaqe totale 101.80 m2 dhe hapesire te brendshme prej 87.65 m2.
Hyrje 3+1 ne katin e shtate me hapesire te pergjithshme 113.19 m2 dhe siperfaqe neto 97.46 m2.
Hyrje 3+1 ne katin e tete me siperfaqe te pergjithshme 113.19 m2 dhe hapesire te brendshme prej 97.46 m2.
Nodhet shume prane rruges Don Bosko, lidhet me rrugen Karaj dhe rrugen Muzaket.

Cmimi: 900 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e pare banim te nje
Në Shitje 619-31T 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane.  Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 419-81L 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane ish restorant Durresit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Në Shitje 1222-42Z 75.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane ish restorant Durresit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Marteli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 1022-6G 88.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Marteli ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ofron ...

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8-te te nje komp
Në Shitje 718-71L 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne
Në Shitje 116-45b 91.260 €

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje kompleks ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te
Në Shitje 517-48L 86.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, p
Në Shitje 1115-5b 84.000 €

Apartament per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...