Apartamente per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRS-920-5V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 44.789
Kati
Sipërfaqe m2 66.9 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Yzberisht, Tirane

Apartament per shitje ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.

Ndodhen ne nje kompleks te ri ne ndertim  e siper.

Ofrohen apartament 1+1 dhe 2+1.

Apartament 1+1 me siperfaqe 66.9 m2 me cmimin 44.789 Euro

Apartament 2+1 me siperfaqe 101.7 m2 me cmimin 68.139 Euro

Apartament 2+1 me siperfaqe 101.9 m2 me cmimin 68.273 Euro

Apartament 2+1 me siperfaqe 103.7 m2 me cmimin 69.479 Euro

Apartament 2+1 me siperfaqe 105.7 m2 me cmimin 70.819 Euro

Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 me cmimin 73.700 Euro

Firma e ndertimit po nderton me materiale mjaft cilesore duke perfshire instalimet elektrike dhe hidraulike, fasade termike, grafiato , ashensor, parkim nentoke sidhe hapesire e gjelber per banoret.

Projekti pritet te perfundoje ne fund te viti 2021.

Ka akses direkt ne rrugen 3 Deshmoret, rrugen Migjeni dhe rrugen Teodor Keko.

 

Cmimi: 670 Euro/M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 618-10L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje palla
Në Shitje 518-64d 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 418-32L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Në Shitje 920-41V 45.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Vangjel Capo ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje
Në Shitje 220-58S 44.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Vangjel Capo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba, prane Spitali Amerikan 2 ne Tirane.
Apartamenti
Në Shitje 1220-14D 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba, prane Spitali Amerikan 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartamente 1+1 per shitje prane QSUT-se ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndert
Në Shitje 221-8V 52.528 €

Apartamente 1+1 per shitje prane QSUT-se ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndertim e ...

Garsoniere ne shitje ne rrugen Sali Nivica prane Ish tregut elektrik ne Tirane 
Shtepia ndodhe
Në Shitje 1120-12i 42.200 €

Garsoniere ne shitje ne rrugen Sali Nivica prane Ish tregut elektrik ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin e 4 te ...