Apartament 2+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane

ID TRS-721-29V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 65.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 109.7 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Kuka

Apartament per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje vile 2-kateshe e cila ndodhet ne katin e dyte.
Siperfaqja prej 109.7 m2 organizohet ne sallon, ne kuzhine te ndare nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, korridor dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre komode dhe te kendshme, e shtruar me pllaka, salloni ka hapesire te mjaftueshme, kuzhina eshte ambient me vete e cila eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake si edhe vend per ngrenie, banjoja ka dritare dhe ballkoni ka nje siperfaqe te vogel.
Ka nje kondicioner te instaluar ne sallon per te mundesuar ngrohjen dhe ftohjen e ambientit shtepiak.
Pozicionimi ne cdo ane mundeson ndricim te bollshem pergjate dite.
Ofrohet edhe mundesia per te ndertuar edhe nje kat me siper.
Banesa lokalizohet prane Institutit te Fizikes Berthamore dhe Restorant Freskut.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 65.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert tek
Në Shitje 620-31D 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert teknik te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pall
Në Shitje 315-61b 73.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 t
Në Shitje 820-11D 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te dhe te fundit te ...

Apartament per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje
Në Shitje 721-15V 60.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Në Shitje 117-55L 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter, prane ...

Apartament per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Në Shitje 318-17R 75.000 €

Apartament per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri prane ...

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko, perballe me shkollen Harry Fultz ne Tirane.

Apartame
Në Shitje 1217-40S 79.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko, perballe me shkollen Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartamente per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ten je kompleksi ne ndertim
Në Shitje 1120-39D 76.600 €

Apartamente per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Apartamentet ndodhen ten je kompleksi ne ndertim. Ofrohen ...