Apartament 2+1 per shitje prane zones se Oxhakut ne Tirane

ID TRS-1123-18X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 88.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 55
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Hatibi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Hatibi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert, kati i parafundit i nje pallati ekzistues. 
Ofron nje sierfaqe te brendshme prej 55 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine te vecuar, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjithe ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga jug-lindja duke mundesuar ngrohtesi dhe drite per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti eshte ne gjendje te mire dhe i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhviluar, me facilitete te ndryshme prane te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Dibres, ne rrugen Xhanfize Keko dhe ne rrugen Kongresi I Manastirit. 
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 88.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Kishes Ortodokse ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare per
Në Shitje 1220-17D 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Kishes Ortodokse ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare perdhe te nje pallati ...

Apartament per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 1017-7d 102.000 €

Apartament per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhes t
Në Shitje 216-42K 82.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipotekes se Tiranes.
Apartamenti n
Në Shitje 1213-28b 99.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipotekes se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ...

Apartament per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nj
Në Shitje 821-19F 90.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje palla
Në Shitje 819-19T 89.500 €

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te
Në Shitje 517-48L 86.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Shefqet Kuka ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 1123-26X 90.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Shefqet Kuka ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ...