Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane

ID TRS-621-23V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 88.000 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 103.68 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 per shitje prane Concord Center ne Tirane.
Kati ne te cilen ndodhet hyrja eshte kati i 4, i cili ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.
Siperfaqja totale eshte 103.68m2, me siperfaqe te brendshme 92.48m2.
Pallati eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoje ne vitin 2022.
Eshte duke u ndertuar me cilesi te larte dhe materiale cilesore ku perfshihet fasada me sistem kapot, dritare PVC termike, izolim akustik dhe shkalle dhe tualet me ndricim.
Orientimi eshte veri-perendim.
Vendndodhja e nderteses eshte afer me rrugen Ferit Xhajko, rrugen e Dibres dhe Medresene.

Cmimi: 850 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 219-33L 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati t
Në Shitje 622-38Z 91.800 €

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne faze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje komple
Në Shitje 319-57L 94.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 321-3D 102.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Zyma ne Tirane.
Ndodhet ne katin zero ten je pallati te v
Në Shitje 1122-46G 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Zyma ne Tirane. Ndodhet ne katin zero ten je pallati te vjeter. Ofron nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane zones se Medresese, ne Tirane.
Banesa eshte e p
Në Shitje 1022-25Z 75.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane zones se Medresese, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri, ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Ndodhet ne ka
Në Shitje 413-1E 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri, ne zonen e Don Boskos ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e pare banim te nje
Në Shitje 619-31T 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane.  Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...