Bar-fast food per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-116-5K)

ID TRS-116-5K
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 5000 euro
Sipërfaqe m2 75 m2+ 25 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Bar- Fast food per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Ambienti ka nje hapesire totale prej 75 m2 hapesire te brendshme e cila ndahet ne hapesire madhe bashkangjitur me banak te madh dhe nje tualet.

Lokali ka nje verande prej 25 m2 te sistemuar me tavolina si dhe ne brendesi eshte i arreduar ne menyre moderne.

Ambienti eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje, aspirim dhe kamera sigurie.

Zona ku ndodhet lokali eshte nje zone shume e zhvilluar dhe shume e preferuar nga qytetaret vendas dhe te huaj.

Lokali ka nje kontrate qiraje prej 600 euro ne muaj.

Cimi 5000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese
Në Shitje 820-10V . €

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te vjeter buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 718-49L 11.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhe
Në Shitje 914-53d 800 /m2 €

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhet ne katin e pare ...

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane
Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 319-56T 1500 /m2 €

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda ...

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani ndodhet ne brendesi te nje komple
Në Shitje 914-33j 1800 /m2 €

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani ndodhet ne brendesi te nje kompleksi te ri ...

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges .
Ambienti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 1020-47i 1300 m2 €

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges . Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te ...