Ambient ne shitje prane Rrethrrotullimit te Doganes ne Tirane

ID TRS-1020-47i
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1300 m2
Sipërfaqe m2 168
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges .
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re me pamje nga rruga, e perbere nga nje siperfaqe totale  prej 168 m2, dhe 4 m lartesi.Ofrohet nje hapesire e bollshme per ta perdorur si dyqan , zyre apo aktivitet tjeter I ndare me mure xhami ne 6 zyra   dhe poashtu dy tualete. Me ane te shkalleve ne katin perdhe lidhet kati I dyte I nderteses.
Orientimi I ketij ambienti eshte nga perendimi dhe eshte  I veshur me fasade xhami.
Zona ne te cilin ky ambient ndodhet eshte mjaft e favorshme per cdo lloj aktiviteti duke qene ne rrugen kryesore dhe duke e bere me te lehte te spikatet.Gjithashtu ne kete zone ka mundesi parkimi perreth nderteses dhe ne rruget lidhese.Aktualisht eshte i dhene me qira.
Aksesi ne rruget kryesore eshte I menjehershem si ne rrugen Dritan Hoxha, rruga Teodor Keko , Autostrada Tirane-Durres ,rruga Vangjel Noti dhe rruge te tjera te ndermjetme.
Ambienti disponon certifikate te rregullt pronesie.
Cmimi 1300 Euro /m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira ne rrugen Foto Xhavella.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ambienti ka nje si
Në Shitje 622-11S 250 €

Dyqan me qira ne rrugen Foto Xhavella. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 40m2 ...

Bar- Fast food per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje
Në Shitje 116-5K 5000 €

Bar- Fast food per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume ...

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese
Në Shitje 820-10V . €

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te vjeter buze ...

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres.
Biznesi është i
Në Shitje 622-29V ... €

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres. Biznesi është i vendosur ne ...

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhe
Në Shitje 914-53d 800 /m2 €

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhet ne katin e pare ...

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane
Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 319-56T 1500 /m2 €

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda ...

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani ndodhet ne brendesi te nje komple
Në Shitje 914-33j 1800 /m2 €

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani ndodhet ne brendesi te nje kompleksi te ri ...

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 718-49L 11.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...