Bar Restorant me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRR-721-14V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 330 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fortuzi

Bar Restorant per qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile.

Ka nje siperfaqe prej 330 m2 te ndare ne ambient te brendshem prej 80 m2, oborri i mbuluar qe sherben si bar kafe 170 m2, ambient magazine bodrum prej 80 m2, guzhine dhe dy tualete.

Ambienti ofrohet pjeserisht i mobiluar por mund te arrihet nje marreveshje per te blere mobilimin aktual.

Aktiv ne treg prej disa vitesh  dhe me klientele te rregullt.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne ambient.

I pozicionuar buze rruge ben te kete vizibilitet, reklamim dhe aksesim shume te mire.

Ndodhet shume prane Bulevardit Zogu I, rruges Mine Peza dhe 5 min larg Qendres.

Cmimi: 2000 Euro/ Muaj ( Tatim I perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane.

Ndodhet ne katin pare t
Me Qira 818-56E 1980 €

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane. Ndodhet ne katin pare te nje pallati te ...