Biznes lokal per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

ID TRS-522-6V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 7500 Euro
Sipërfaqe m2 130 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sami Frasheri

Shitet biznes bar kafe prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 130 m2 ambient i brendshem bashke me verande.

Lokali eshte i mobiluar plotesisht dhe i gatshem per pune.

Me kontrate qiraje me vlere 750 Euro ne muaj duke perfshire dhe tatimin ne burim.

Zona ku ndodhet eshte mjaft qendrore dhe e njohur.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial dhe Sheshit Wilson.

Cmimi: 7500 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Post parkimi ne shitje tek Rezidenca Mirabella.

Me siperfaqe prej 25 m2.

Zona lidhet shpe
Në Shitje 1222-73V 15.750 €

Post parkimi ne shitje tek Rezidenca Mirabella. Me siperfaqe prej 25 m2. Zona lidhet shpejt me Oxhakun , ...

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese
Në Shitje 820-10V . €

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te vjeter buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhe
Në Shitje 914-53d 800 /m2 €

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhet ne katin e pare ...

Ambient tregtar per shitje prane kompleksit Halili ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e dyte
Në Shitje 623-27X 497,200 €

Ambient tregtar per shitje prane kompleksit Halili ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane
Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 319-56T 1500 /m2 €

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda ...

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges .
Ambienti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 1020-47i 1300 m2 €

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges . Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 718-49L 11.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres.
Biznesi është i
Në Shitje 622-29V ... €

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres. Biznesi është i vendosur ne ...