Dyqan ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-914-33j)

ID TRS-914-33j
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1800 euro/m2
Sipërfaqe m2 67 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne brendesi te nje kompleksi te ri pallatesh, me siperfaqe 67m2.
Siperfaqja e brendshme eshte e rregullt dhe perfshin nje tualet te vogel.
Fasada prej 8m gjeresi ofron mundesi shume te mire reklamimi.
Ambjenti eshte i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi, si: show room, zyre, studio, klinike dentare, parukeri, etj.
Dyqani mbushet plotesisht me drite dielli, i orientuar nga jugu.
Ne kete residence jetojne shume familje dhe zhvillojne aktivitetin e tyre lloje te ndryshme biznesesh ne katet e para te ndertesave.
Kompleksi ju ofron: administrim, siguri, ambjente te gjelberuara, punime cilesore ndertimi, sistem kapot i fasades se jashtme, fasade e ventiluar me pllaka qeramike kunder lageshtires, izolim mural me pambuk mineral, instalime te gatshme kondicionimi, etj.
Dokumentacion i rregullt hipotekor.


Cmimi: 1800 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane
Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 319-56T 1500 /m2 €

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda ...

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhe
Në Shitje 914-53d 800 /m2 €

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhet ne katin e pare ...

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges .
Ambienti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 1020-47i 1300 m2 €

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges . Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te ...

Bar- Fast food per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje
Në Shitje 116-5K 5000 €

Bar- Fast food per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume ...

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese
Në Shitje 820-10V . €

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te vjeter buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 718-49L 11.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...