Dupleks me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-823-31Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 92
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Ambient zyre me qira ne rrugen Frosina Plaku, shume prane Kompleksit Magnet ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne formen e nje dupleksi.
Siperfaqja totale prej 92m2 organizohet ne siperfaqe e katit te pare 54m2 dhe siperfaqe e katit te dyte 38m2.
Lidhja midis dy ambienteve realizohet nga shkallet e brendshme,
Ambienti ofrohet per qira i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet me kondicioner qendror.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi, si zyre kontabiliteti, zyre marktingu, qender kursesh, qender estetike etj.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e 21 Dhjetorit, rrugen e Kavajes, zonen e ish Parkut.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyrash me qira ne kompleksin Square 21 ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert te komplek
Me Qira 421-19D 600 €

Ambient zyrash me qira ne kompleksin Square 21 ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert te kompleksit, I sapo ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 522-44V 400 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri s
Me Qira 819-3L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 722-9Z 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, prane ...

Zyra me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh.
Me Qira 214-17j 550 €

Zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hamid Shijaku ne Tirane
Pozicionohet ne katin e pare te ne pallati t
Me Qira 1022-46G 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hamid Shijaku ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te ne pallati te ri me ashensor, ...

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte&
Me Qira 318-68d 400 €

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte  te nje ...