Zyre per qira prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-524-59C
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 1
Sipërfaqe m2 77
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Zyre me qira ne rrugen Qemal Stafa shume prane qendres se Tiranes.

Ambienti pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.

Zyra ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe eshte e ndare ne dy dhoma dhe nje tualet.

Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet nepermjet sistemit te kondicionimit i cili pozicionohet ne te gjitha hapesirat.

Zyre eshte e gjitha e shtruar me parket dhe me punine eletkrike dhe hidraulike cilesore.

Orientimi i apartamentit eshte kryesishte verilindore duke bere te mundur keshtu ngrohjen edhe ndricimin natyral gjate gjithe dites.

Zona ka akses te menjehershem me qendren e Tiranes, Pazarin e Ri, rrugen e Dibres, rrugen Bardhyl,rrugen Hoxha Tahsim etj


 Cmimi: 550 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 523-2X 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri. Pozicionohet ne katin e dyte,ne pallat te ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 718-8L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Ambient zyre me qira tek Residenca Foleja e Gjelbert ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne kat
Me Qira 1023-22Z 500 €

Ambient zyre me qira tek Residenca Foleja e Gjelbert ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje ...

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi.

Siperfaqja e zyres eshte 53  m2
Me Qira 418-30d 583 €

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi. Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e ndare ne 2 ...

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te r
Me Qira 814-6b 500 €

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane Prokurorise ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati t
Me Qira 715-18m 500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 618-22L 570 €

Zyre me qera prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 218-12L 430 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...