Dyqan me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-318-64L)

ID TRR-318-64L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 4500 Euro
Sipërfaqe m2 300 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Dyqan dhe ambient biznesi me qera shume prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 4-kateshe.

Me siperfaqe totale prej 300m2 ofron ambient open space te ndare ne 2 kate sebashku me 2 tualete.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrate xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te biznesit tuaj.

Ka te instaluar sistemin e aspirim- kondicionimit dhe ndricimin me spote te ndryshme.

Me pare ka funksionuar si bar-restorant por eshte shum e pershatshme dhe per aktivitete te tjera si: zyra, bisnese, fondacione, market,dyqane te ndryshme, institucione etj.

Gjithashtu ofron nje pjese verande me siperfaqe ekstra prej 50m2 qe mund ta shfrytezoni si ambient pushimi.

Dyqani ndodhet ne zone qendrore me akses te lehte ne rruget kryesore te Tiranes.

Cmimi: 4500 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Me Qira 121-28V 4575 €

Dyqan me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...