Dyqan me qira ne rrugen Panorama ne Tirane

ID TRR-121-28V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 4575
Sipërfaqe m2 305
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Dyqan me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 305 m2 te ndare ne ambiente me te vogla por qe mund te behet dhe nje ambient I madh open space.

Dyqani ndodhet buze rruge dhe ne gjendje shume te mire.

I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra te ndryshme, supermarket, showroom etc.

Fasadat e medha te xhami mundesojne nje reklamimi perfekt sidhe ndricim natyral te bollshem.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses direkt ne rrugen Jordan Misja, rrugen Asim Vokshi, rrugen Don Bosko dhe Bulevardin Zogu I.

Mundesi parkimi me pagese ekstra ne katet netoke te kompleksit.

 

Cmimi: 15 Euro/ M2 ( Tatim i paperfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dhe ambient biznesi me qera shume prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe te nje nd
Me Qira 318-64L 4500 €

Dyqan dhe ambient biznesi me qera shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese ...