Dyqan me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-419-29L)

ID TRR-419-29L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3000 Euro
Sipërfaqe m2 83 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 83 m2 organizohet ne nje ambient open space sebshku me nje tualet brenda.

Pjesa ballore e dyqanit eshte e rrethuar me vetrate xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: farmaci, qender estetike, bar-kafe, dyqane te ndryshme, zyra, fondacione etj.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar ku shume biznese te tjera ushtrojne aktivitetin e tyre.

Ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe shume prane Qendres se Tiranes.

Cmimi: 3000 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshe
Me Qira 1018-26L 2900 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ...