Dyqan me qera ne Kompleksin Kontakt ne Tirane (TRR-918-19E)

ID TRR-918-19E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Sipërfaqe m2 60 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i cili eshte pjese e kompleksit te banimit Kontakt.

Ka nje siperfaqe prej 60 m2, e cila eshte hapesire e perbashket qe perfshin edhe nje tualet.

Punimet e brendshme jane shume cilesore. Ne lidhje me ambientin e brendshem jane investuar edhe punime ekstra. 

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje sistem qendror. 

Hyrja eshte e veshur me vetrate xhami, dopio xham dhe perben nje mundesi shume te mire reklamimi.

Dyqani ndodhet buze rruges kryesore. 

Mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe me perpektive. Ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si supermarket, palester, kafene dhe dyqane te llojeve te ndryshme. 

Ka akses te lehte ne rrugen Frosina Plaku, ne rrugen Ndre Mjeda, ne rrugen Artan Lenja, ne zonen e 21 Dhjetorit, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit dhe ne zonen e ish Parkut te Autobuzave.

 

Cmimi: 350 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 319-52T 300 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Dyqan me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ten je vile 3-kateshe me hyrj
Me Qira 217-14L 250 €

Dyqan me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ten je vile 3-kateshe me hyrje te vecuar. Ka ...

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore shume prane Gjim
Me Qira 616-49K 370 €

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore shume prane Gjimnazit Sami ...

Dyqan me qera pas Karburant Martinit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit, me sipe
Me Qira 913-39 410 €

Dyqan me qera pas Karburant Martinit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit, me siperfaqe 63 ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres  ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 617-31d 300 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres  ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rr
Me Qira 518-14L 450 €

Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge krysore. Me ...

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 318-67R 385 €

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri,
Me Qira 517-21L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, shume prane me ...