Ambient tregtar me qera ne zonen e Ish Uzines se Traktoreve ne Tirane

ID TRR-823-19X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 300
Sipërfaqe m2 60
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Alush Frakulla

Ambient tregtar per qera ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese private dy kateshe.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Dyqani eshte ne gjendje te mire dhe i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike.
Pjesa ballore e dyqanit eshte e rrethuar nga nje fasade xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi per biznesin.
Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si: farmaci,, zyre, piceri e shume te tjera.
Dyqani ofrohet i pamobiluar.
Pozicionohet ne rruge kryesore, ne nje zone te qete dhe te zhvilluar prane te ciles gjenden dhe shume facilitete te tjera.
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen Ali Demi, ne zonen e Shkozes, ne Unazen e Madhe dhe ne bulevardin Bajram Curri.


Cmimi: 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar me qira prane rruges Ali Shefqeti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertes
Me Qira 522-43U 420 €

Ambient tregtar me qira prane rruges Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re, buze ...

Lokal me qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 38.88 m
Me Qira 522-35U 380 €

Lokal me qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 38.88 m2, e organizuar ne ...

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi.
Me nj
Me Qira 120-10T 400 €

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi. Me nje siperfaqe totale ...

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertes
Me Qira 816-14b 430 €

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese 2-kateshe, prane ...

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 816-9b 407 €

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne ...

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri,
Me Qira 816-24b 237 €

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter m
Me Qira 1019-46L 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter me hyrje te ...

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i
Me Qira 918-19E 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i cili eshte pjese e ...