Dyqan me qera ne ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-517-32L)

ID TRR-517-32L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1700 Euro
Sipërfaqe m2 120 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes.

Me nje siperfaqe totale prej 120m2 ofron 2 ambiente te vecuara qe komunikojne me shkalle te brendshme dhe tualet.

Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati ekzistues, buze rruge kryesore.

Dyqani eshte i pajisur me fasade xhami duke mundesur reklamimin e biznesit tuaj. 

Ndricimi behet me spote te ndryshme.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane te ndryshme, parukeri, qender estetike, klinike, zyre, agjensi, market etj.

Pozicionohet ne nje pike kyce te qytetit shume prane qendres se Tiranes.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre biznese te ndryshme.

Cmimi: 1700 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi
Me Qira 218-31R 1750 €

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi prane parkut te ...

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne
Me Qira 913-33 1800 €

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne total, te ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare buze rruges kryesore.
Me nj
Me Qira 1019-1T 1800 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale ...

Dyqan me qera prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3-kates
Me Qira 319-6L 1600 €

Dyqan me qera prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3-kateshe buze rruge ...

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...