Dyqan me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRR-619-18S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 128
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres , prane Fakultetit te Mjekesise ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 128 m2 e organizuar ne ambient te hapur me 2 tualete.

Ambienti i brendshem eshte i shtruar i gjithi me pllaka dhe eshte ne gjendje shume te mire. 

Dyqani eshte i rrethuar me vetrate xhami e cila ofron mundesi shume te mire reklamimi.

Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, klinike, market, bar café etj.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e kerkuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen e Dibres, rrugen Selaudin Zorba, rrugen Bardhyl etj.

 

Cmimi 3000 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshe
Me Qira 1018-26L 2900 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ...