Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-914-22b)

ID TRR-914-22b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 250 Euro
Sipërfaqe m2 30 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Dyqan me qera prane Kishes Ortodokse.

Ai ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri vetem 5 m larg rruges kryesore.

Ne kete pallat ka shume firma te tjera te huaja dhe shqiptare qe ushtrojne veprimtarite e tyre si: banka, zyra te ndryshme, dyqane, lokale etj.

Dyqani ka siperfaqe prej 30 m2, se bashku me tualetin personal qe ndodhet jashte saj.

Zona eshte teper e populluar dhe e zhvilluar gjithashtu.

Eshte shume e aksesueshme dhe ndodhet vetem pak minuta larg qendres se Tiranes.

Kjo prone eshte e pershtatshme per noteri, avokati, klinike, dyqan etj.

Dyqani ka vetrate xhami e cila ben te mundur reklamimin e biznesit tuaj.

Cmimi 250 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje nderte
Me Qira 922-13Z 370 €

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin zero te nje ndertese me akses direkt ...

Ambient biznesi me qira prane City Park ne Tirane.
Hapesirat ndodhen ne katin e pare dhe ne katin e
Me Qira 821-11F 180 €

Ambient biznesi me qira prane City Park ne Tirane. Hapesirat ndodhen ne katin e pare dhe ne katin e trete te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane rr
Me Qira 120-45T 300 €

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane rruges ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje p
Me Qira 923-46A 320 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze ...

Ambient tregtar  per qira ne kompleksin Mangalem 21 
Dyqani ndodhet ne katin 0 te nj
Me Qira 324-42C 300 €

Ambient tregtar  per qira ne kompleksin Mangalem 21  Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje kompleksi ...

Ambient biznesi me qira ne Rrugen Kastriotet.
Dyqani/zyra ndodhet ne katin -1, afer Termi
Me Qira 1222-11R 300 €

Ambient biznesi me qira ne Rrugen Kastriotet. Dyqani/zyra ndodhet ne katin -1, afer Terminalit te Autobuseve ...

Dyqan me qera te Kompleksi Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri palla
Me Qira 919-5S 280 €

Dyqan me qera te Kompleksi Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh. Dyqani ka ...

Dyqan me qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rrug
Me Qira 220-3S 180 €

Dyqan me qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Ofrohen nje ...