Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-114-50b)

ID TRR-114-50b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Sipërfaqe m2 100 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.


Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge 10 metra nga rruga kryesore.


Ka nje siperfaqe prej 100 m2 me nje verande te shfytezueshme te ngritur me shkalle.
Ambjenti perfshin 2 tualete dhe nje depo te vogel. Dyqani eshte i pajisur me dere alumini dhe grile automatike me pult.


Dyqani eshte i pajisur me aspirim dhe 3 kondicionere te cilet jane ne gjendje pune.


Dyqani ka nje avantazh shume te madh duke qene se ndodhet ne nje nga rruget kryesore te Tiranes dhe mund te shfytezohet per biznese te ndryshme duke perfshire ketu: bar, restorant, zyra te ndryshme, klinike dentare ose mjekesore, shoqata te ndryshme etj.
Jepet bosh.


Cmimi 500 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te qendres, aty ku shu
Me Qira 614-36j 456 €

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te qendres, aty ku shume biznese te ...

Dyqan me qera ne rrugen George W Bush ne Tirane.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozic
Me Qira 218-20L 600 €

Dyqan me qera ne rrugen George W Bush ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge ...

Dyqan me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 219-17S 560 €

Dyqan me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese ...

Lokal me qera ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 119-4S 600 €

Lokal me qera ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te  ri. Ka nje ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine
Me Qira 917-5K 600 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 1016-31K 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Parkut ...

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese
Me Qira 816-27b 370 €

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2 kateshe, prane ...

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri,
Me Qira 517-21L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, shume prane me ...