Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes, ne Tirane

ID TRR-323-23R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 550
Sipërfaqe m2 33
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes prane rruges Skenderbej.
Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nderteses dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 33m2.
Ambienti organizohet ne 1 hapsire open space dhe 1 tualet.
Ofrohet i rikonstruktuar me punime cilesore dhe i mobiluar si ne foto.
I pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si pershembull: zyre avokatie, instuticion financiar, klinike dentare, zyra marketing, qender estetike,qender kursesh etj.
Pozicionuar ne nje zone te zhvilluar dhe mjaft te preferuar zyra ofron reklamim mjaft te mire te biznesit qe do te zhvillohet.
Eshte lehtesisht e aksesueshme me te gjitha zonat dhe rruget kryesore te Tiranes si: Sheshi Skenderbej, 
21 Dhjetori, Rruga e Durresit, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu I Zi, Sheshi Karl Topia etj

Cmimi: 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Me Qira 318-46R 460 €

Lokal me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges ...

Ambjent tregtar per qira ne Bulevardin Bajram Curri perballe Ministrise se Jashtme, ne Tirane.
Me Qira 822-11Z 480 €

Ambjent tregtar per qira ne Bulevardin Bajram Curri perballe Ministrise se Jashtme, ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane shkolles Sami Frasheri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne kat
Me Qira 717-61K 500 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane shkolles Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 114-50b 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge 10 ...

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri pra
Me Qira 319-42L 570 €

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri prane rruges ...


Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 .Ndahe
Me Qira 1020-46i 500 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 .Ndahet ne nje ambjent te ...

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 318-67R 573 €

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 1221-47N 500 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe ...