Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane (TRR-619-27T)

ID TRR-619-27T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3200 Euro
Sipërfaqe m2 400 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Petrela

Dyqan me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen kryesore.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 dhe eshte e organizuar ne: ambient te hapur, dy ambiente zyrash dhe tualete.

Dyqani eshte i rrethuar nga nje vetrate xhami e cila ofron mundesi shume te mira reklamimi per biznesin.

Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si supermarkete, palester, restorant etj.

Prona eshte e mbikqyrur me sistem alarmi dhe kamera sigurie gjate gjithe kohes.

Ka akses te lehte ne rrugen Jordan Misja, bulevardin Zogu I dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 3200 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara pe
Me Qira 514-18j 3220 $ €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per te zhvilluar ...

Dyqan me qera ne fillim te rruges Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r
Me Qira 719-23L 3230 €

Dyqan me qera ne fillim te rruges Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me ...