Dyqan me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-719-23L)

ID TRR-719-23L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3230 Euro
Sipërfaqe m2 269.30 m2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zef Jubani

Dyqan me qera ne fillim te rruges Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 269.3 m2 te organizuar ne nje ambient open space sebashku me 2 tualete dhe te rrethuar me vetrate xhami.

Ka te instaluar sistemin qendror per ngrohje dhe ftohje dhe ofron ndricim LED te pershtatshme per te gjithe ambientin.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane te ndryshme, supermarket, bar-kafe, qender estetike, organizata dhe forndacione te ndryshme.

Ofron mundesi shume te mira reklamimi te aktivitetit tuaj.

Pallati eshte i ri, ofron administrim, siguri 24-ore dhe sheshpushim perpara dyqanit me mundesi parkimi.

Zona perreth eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sami Frasheri, Sheshin Wilson dhe zonen e Bllokut.

Cmimi: 12 Euro/m2 ne muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rr
Me Qira 619-27T 3200 €

Dyqan me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje qender tregt
Me Qira 1114-30b 3200 €

Dyqan me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje qender tregtare shume te ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara pe
Me Qira 514-18j 3220 $ €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per te zhvilluar ...

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pal
Me Qira 1016-17K 3200 €

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe nga ...