Dyqan me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-51T)

ID TRR-419-51T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Sipërfaqe m2 160 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Zyra ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 te organizuar ne: ambient i hapur dhe 2 tualete.

Ambienti eshte i rrethuar nga nje vetrate xhami e cila ofron mundesi shume te mira reklamimi per biznesin.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, klinike private, organizata te ndryshme etj.

Ka akses direkt ne sheshin Wilson, stadiumin Dinamo, zonen e Bllokut dhe rrugeve te tjera lidhese.

 

Cmimi: 1400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Me Qira 117-50L 1500 €

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane ...

Lokal me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Hapesira pozicionohet ne katin e pare te nje shopping
Me Qira 1114-27j 1500 /muaj €

Lokal me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Hapesira pozicionohet ne katin e pare te nje shopping center, me ...

Lokal me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 316-23K 1500 €

Lokal me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues i ...

Dyqani ndodhet ne rrugen Myslym Shyri.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me siper
Me Qira 617-30K 1500 €

Dyqani ndodhet ne rrugen Myslym Shyri. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me siperfaqe prej 90 m2 te ...

Dyqan me qera prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3-kat
Me Qira 319-6L 1500 €

Dyqan me qera prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3-kateshe buze rruge ...

Ambient per restorant me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje n
Me Qira 120-33S 1500 €

Ambient per restorant me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 ...

Dyqan me qera prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pal
Me Qira 816-33b 1500 €

Dyqan me qera prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, ne krah ...