Ambient tregtar me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

ID TRR-121-34V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 245.4 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 245.4 m2 te organizuar ne 2 ambiente open space, magazine dhe tualet.

Ambienti ofrohet bosh dhe projekti eshte mjaft i pershtatshem per bar-restorant.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Vendndodhja eshte teper e pershtatshme dhe prej faktit qe ndodhet prane Institucioneve si Hipoteka dhe Tatimet, nje zone mjaft e frekuentuar nga shume njerez.

Ka akses direkt ne rrugen Panorama, rrugen Asim Vokshi, rrugen Jordan Misja dhe prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

 

Cmimi: 1500 Euro/Muaj ( Tatim i paperfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...