Dyqan me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-616-24K)

ID TRR-616-24K
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 300 euro
Sipërfaqe m2 75 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Golemi

Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane kompleksit Dinamo.

Ka nje hapesire te madhe prej 75 m2 ku perfshihet 1 dhome e vogel per depo dhe 1 tualet.

Dyqani eshte i pajisur me nje fasade te madhe xhami me mundesi shume te mira reklamimi dhe eshte i pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Eshte i pershtashem per lloje te ndryshme biznesi si market, bar, zyre apo sherbime te ndryshme.

Zona ne te cilen ndodhet objekti eshte mjafte e populluar  shume lehte e aksesushme ne rrugen Liman Kaba, rrugen Skender Luarasi, rruga e Kosovareve dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri,
Me Qira 118-46L 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese
Me Qira 816-27b 370 €

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2 kateshe, prane ...

Dyqan me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te
Me Qira 319-24L 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me ...

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, bu
Me Qira 1217-66L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, buze rruge ...

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertes
Me Qira 816-14b 430 €

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese 2-kateshe, prane ...

Dyqan me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 414-46b 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne unazen e ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri
Me Qira 1221-36N 350 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.
Ndodhet ne gjysem bodrumin e nje pallati te ri, shume
Me Qira 1118-35L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne gjysem bodrumin e nje pallati te ri, shume prane rruges ...