Dyqan me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-1217-25R)

ID TRR-1217-25R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 250 Euro
Sipërfaqe m2 52 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selita e Vjeter

Dyqan me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane hyrjes qendrore te Kopshtit Botanik.

Siperfaqja totale prej 52 m2 eshte e organizuar ne nje ambient te hapur dhe nje tualet.

Brenda ne dyqan jane kryer punime me gips ne pjesen e tavanit si dhe ne nje pjese tjeter te ndare po me gips qe mund te jete e dobishme ne varesi te llojit te biznesit qe mund te hapet.

Dyqani ndodhet ne nje pallat me punime cilesore.

Ka nje lartesi prej 4 metrash dhe nje sistem ndricimi shume te mire. 

Mund te perdoret per biznese te llojeve te ndryshme si markete, zyra, kancelari, noteri etj 

Ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara te kryeqytetit dhe ka akses te lehte ne Unazen e Madhe, zonen e Kopshtit Zoologjik dhe zonen e Parkut te Madh te Tiranes.

 

Cmimi 250 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter m
Me Qira 1019-46L 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter me hyrje te ...

Dyqan me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri,
Me Qira 1114-56b 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, buze rruge ...

Dyqan me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te
Me Qira 418-58L 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge k
Me Qira 821-56F 290 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge kryesore me mundesi ...

Dyqan me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te
Me Qira 319-24L 285 €

Dyqan me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me ...

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane
Dyqan me qera prane rruges Albanopoli ne Tirane
Ambien
Me Qira 319-55T 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Dyqan me qera prane rruges Albanopoli ne Tirane Ambienti  ndodhet ne ...

Dyqan me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, p
Me Qira 118-46L 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Dyqan me qera prane Ministrise se Mjedisit.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 617-7K 340 €

Dyqan me qera prane Ministrise se Mjedisit. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka akses ne rrugen ...