Dyqan me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-1114-56b)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-1114-56b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Sipërfaqe m2 46 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Dyqan me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.

Dyqani ka siperfaqe prej 46 m2 se bashku me tualet brenda.

Me pare eshte perdorur si lokal por eshte I pershtatshme edhe per zyra, pasticeri, klinika te ndryshme etj.

Lartesia e dyqanit eshte 5 metra e cila mund te behet mjaft mire edhe me dy kate.

Pjesa e dyqanit nga ana e rruges eshte e gjitha me xham dhe mund tju ndihmoje ju ne reklamimin e biznesit tuaj. Ndersa pjesen perpara te dyqanit mund ta shfrytezoni me se miri ne funksion te biznesit tuaj.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e populluar.

Pallati ne te cilin ndodhet dyqani eshte I pajisur me kamera 24-ore.

Cmimi 350 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume
Me Qira 1118-60L 480 . €

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane televizionit ...

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te
Me Qira 115-51r 400 €

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te ri buze rruge ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres  ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 617-31d 300 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres  ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi.
Me nj
Me Qira 120-10T 400 €

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi. Me nje siperfaqe totale ...

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha.
Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 717-22K 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re buze rruge, ...

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, bu
Me Qira 816-24b 237 €

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Dyqan me qera prane rruges Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri p
Me Qira 116-32b 450 €

Dyqan me qera prane rruges Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Dyqan me qera prane Kishes Ortodokse.
Ai ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri vetem 5 m larg
Me Qira 914-22b 250 €

Dyqan me qera prane Kishes Ortodokse. Ai ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri vetem 5 m larg rruges ...