Dyqan me qera prane zonen se Brrylit ne Tirane

ID TRR-1122-6Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 270
Sipërfaqe m2 41
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'ark


Dyqan me qira ne Bulevardin Zhan D'ark, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin zero te nje pallati shume prane rruges kryesore.
Dyqani ka nje siperfaqe prej 41m2, ofrohet bosh ne kushte shume te mira, ambient i hapur dhe nje tualet.
Ambient eshte i shtruar i gjithi me pllaka.
Eshte e pajisur me sistem kondicioni dhe ka fasade xhami qe e ben rast te favorshem per reklamimin e biznesit.
Prona eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si zyra te ndryshme, fondacione,  lokal, farmaci etj.
Gjithashtu ambienti ka dhe nje verand rreth 30m2 e cila nuk eshte e perfshire ne cmim, por mund te shfrytezohet.
Ka akses te lehte me Maternitetin e ri, zonen  e Brrylit, zonen e Xhamllikut, zonen e Shkozes etj

Cmimi: 32.000 leke/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient dyqani me qira ne rrugen Gani Strazimiri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pal
Me Qira 122-17N 300 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Gani Strazimiri ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Jorgo Panajoti ne Tirane .
Ka nje siperfaqe prej 37 m2 , pozicion
Me Qira 324-16C 300 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Jorgo Panajoti ne Tirane . Ka nje siperfaqe prej 37 m2 , pozicionohet ne katin ...

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 319-52T 380 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te
Me Qira 115-51r 400 €

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te ri buze rruge ...

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.
Ndodhet ne gjysem bodrumin e nje pallati te ri, shume
Me Qira 1118-35L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne gjysem bodrumin e nje pallati te ri, shume prane rruges ...

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 119-29S 300 €

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje vile.
Me Qira 120-39S 400 €

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje vile. Struktura e ...

Dyqan me qera prane Prokurorise se Tiranes.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues buze
Me Qira 915-65b 200 €

Dyqan me qera prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues buze rruge ...