Dyqan me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-819-46L)

ID TRR-819-46L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3000 Euro
Sipërfaqe m2 162.94 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjik Kuqali

Dyqan me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te sapo perfunduar buze rruge kryesore.

Dyqani ofron siperfaqe totale prej 162.94 m2 te organizuar ne ambient open space.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me fasade xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Dyqani ofrohet plotesisht i perfunduar me nje tualet sebashku me hidrosanitaret dhe i shtruar me parket ose pllaka ne varesi te preferences se klientit.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane te ndryshme, supermarket, bar-kafe, qender estetike, noteri, zyra te ndryshme, organizata etj.

Zona eshte zhvilluar dhe shume e frekuentuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sami Frasheri, Sheshin Wilson dhe zonen e Bllokut.

Cmimi: 3000 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshe
Me Qira 1018-26L 2900 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ...