Dyqan me qira ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.

ID TRR-224-3G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 4500
Sipërfaqe m2 550
Tualete 5
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan DArk

Ambient biznesi me qira  buze rruges kryesore ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor 
Dyqani ofron siperfaqe totale 550m2 e cila organizohet ne ambient open space, 5 ambiente te ndara dhe 5 tualete.
Ambienti eshte me fasade xhami dhe ofron kushte te mira reklamimi.
Mundesi per zyre marketingu, call center, klinike, supermarket
Ofrohet i pamobiluar por totalisht i rinovuar me punime cilesore si dhe ofron sistem te fuqishem dritash 3 fazoresh.
Zone shume e preferuar dhe ka akses me Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen Tefta Tashko Koco, dhe akses te lehte per ne zonat qendrore te Tiranes

Cmimi: 4500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Me Qira 121-28V 4575 €

Dyqan me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...