Dyqan me qira prane QSUT - se ne Tirane

ID TRR-223-14Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 250
Sipërfaqe m2 30
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Dyqan per qira ne rrugen e Dibres prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin zero te nje ndertese te re shume prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 30m2 te organizuar ne ambient open space dhe nje tualet.
Vetrata e xhamit mundeson reklamimin sa me te mire te ambjentit. 
Disponohet dhe nje post parkimi ne katin -1 me kosto ekstra.
Ambjenti mund te shfrytezohet per qellime te ndryshme, si farmaci, zyra te ndryshme, autoshkolla, etj.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Kongresi Manastirit, rrugen e Dibres, Oxhakun etj.

Cmimi 250 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Me Qira 1021-3N 350 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne zonen e ...

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 319-52T 380 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Dyqan me qera prane rruges Albanopoli ne Tirane

Am
Me Qira 319-55T 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Dyqan me qera prane rruges Albanopoli ne Tirane Ambienti ...

Dyqan me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati kater
Me Qira 918-13d 300 €

Dyqan me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati kater katesh. Ka nje ...

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane

Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Me Qira 319-53T 300 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rrug
Me Qira 220-3S 180 €

Dyqan me qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Ofrohen nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te ri.
Me Qira 620-13D 330 €

Dyqan me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 416-10K 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter ...