Ambient tregtare me qira ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRR-821-56F
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 290
Sipërfaqe m2 39
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Laprake

Ambient tregtar me qira ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge kryesore me mundesi te mira per reklamim, ne katin e pare.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 39 m2 e cila perfshin nje hapesire te vogel dhe nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit.
Eshte i pershtatshem per ambient zyrash ose per biznes te tipit butik veshjesh.
Ndodhet prane nje gjimnazi ne Laprake.

Cmimi 290 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 319-52T 380 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Dyqan me qera prane rruges Albanopoli ne Tirane

Am
Me Qira 319-55T 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Dyqan me qera prane rruges Albanopoli ne Tirane Ambienti ...

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese
Me Qira 816-27b 370 €

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2 kateshe, prane ...

Dyqan me qera mbrapa zyrave te KESH ne rrugen Petro Korcari.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nj
Me Qira 1217-48R 150 s €

Dyqan me qera mbrapa zyrave te KESH ne rrugen Petro Korcari. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqani me qira prane qendres tregtare RING ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 1020-17D 400 €

Dyqani me qira prane qendres tregtare RING ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te
Me Qira 1021-11N 350 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te
Me Qira 115-51r 400 €

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te ri buze rruge ...

Dyqan me qera prane rruges se Dibres, ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Ndodhet ne katin gjysem p
Me Qira 419-53S 150 €

Dyqan me qera prane rruges se Dibres, ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje ...