Dyqan me qira prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRR-923-3Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 400
Sipërfaqe m2 40
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Siperfaqja totale prej 40m2 eshte organizuar ne 1 ambient pune open space, 1 tualet.
Ambienti ofrohet bosh per destinacione te ndryshme biznesi.
Fasada e xhamit eshte mundesi e mire per reklamimin e biznesit.
Me nje lartesi prej 5m eshte mundesi e mire e organizimit te ambientit ne dupleks.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi, si zyre kontabiliteti, zyre marktingu, qender kursesh, qender estetike, farmaci.
Ka mundesi te bashkohet me nje ambient ngjitur me siperfaqe 50m2.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Pazarit te ri, rruga Bardhyl, zona e Medreses etj.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 416-10K 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter ...

Dyqan me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te
Me Qira 418-58L 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri
Me Qira 1221-36N 350 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges k
Me Qira 316-15b 370 €

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Dyqani ka ...

Ambient tregtar per qera ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te
Me Qira 823-19X 300 €

Ambient tregtar per qera ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese ...

Ambjent biznesi me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin -1 ne
Me Qira 822-7Z 350 €

Ambjent biznesi me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin -1 ne rruge kryesore dhe ...

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje nderte
Me Qira 922-13Z 370 €

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin zero te nje ndertese me akses direkt ...

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pa
Me Qira 1217-28R 465 €

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne ...