Dyqan per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-523-23X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3910
Sipërfaqe m2 235
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Dyqan per qira tek rruga e Kavajes, shume prane qendres se Tiranes.

Dyqani eshte ne proces ndertimi dhe pritet te perfundoje brenda 3 muajve te ardhshem.

Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ne te cilin katet e para do te jene pjese e nje qendre tregetare.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 235 m2 dhe eshte i aksesueshem nga 3 hyrje te ndryshme.

Dyqani ka nje planimetri shume moderne dhe ka mundesi te shkelqyer reklamimi.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe me shume levizje, prane te ciles do te gjeni dhe shume sherbime te tjera tregtare.

Pallati ka akses te menjehershem me zonen e Qendres se Tiranes, me rrugen e Durresit, me rrugen e Myslym Shyrit dhe me rrugen Muhamed Gjollesha.

 

Cmimi: 3910 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar, piceri dhe lodra per femije me qera prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane.
Ambjenti poziciono
Me Qira 915-37b 4000 €

Bar, piceri dhe lodra per femije me qera prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte ...

Ambient me qera prane shkolles Sabaudin Grabani.

Siperfaqja e hapesires eshte 1000 m2 pa ndarje,
Me Qira 717-19K 4000 €

Ambient me qera prane shkolles Sabaudin Grabani. Siperfaqja e hapesires eshte 1000 m2 pa ndarje, dhe ka nje lartesi ...

Ndertese 3-kateshe per biznes me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone
Me Qira 522-10S 4000 €

Ndertese 3-kateshe per biznes me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe me ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin pare dhe bodrum ne nje palla
Me Qira 1215-27b 4000 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin pare dhe bodrum ne nje pallat te ri, buze rruge ...