Dyqan per shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane (TRS-1018-68L)

ID TRS-1018-68L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000 Euro
Sipërfaqe m2 240 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge kryesore.

Dyqani ka siperfaqe prej 240 m2 i organizuar ne hapesire open space se bashku me dy tualete brenda. 

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme pasi edhe hyrja e saj eshte e gjitha me fasade xhami dhe mund tju ndihmoje ne nje reklamimin akoma me te mire te aktivitetit tuaj.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar duke perfshire banakun dhe tavolinat qe ndodhen jashte, ne varesi te preferencave te klientit.

Ka te instaluar sistemin e kondicionimit dhe te aspirimit.

Ofron ndricim te pershtatshem nepermjet spoteve te ndryshme.

Gjithashtu perpara dyqanit ka siperfaqe ekstra te cilen ju mund ta shfrytezoni.

Zona perreth eshte zhvilluar shume kohet e fundit dhe e mbushur plot me biznese te ndryshme qe ushtrojne aktivitetin e tyre.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zhan D’Ark, Bulevardin Bajram Curri dhe rrugen Bardhyl.

Cmimi: 300.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane
Ndodhet ne nje kryqezim rruge shume te po
Në Shitje 917-47L 312.000 €

Dyqan dupleks per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Ndodhet ne nje kryqezim rruge shume te populluar si nga ...

Lokal  per  shitje  perballe ish Fakultetit Juridik Justiniani  1 ne Tirane.Ambj
Në Shitje 1214-36r 314.600 €

Lokal  per  shitje  perballe ish Fakultetit Juridik Justiniani  1 ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne ...

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane.
Ndodhe
Në Shitje 119-14S 287.000 €

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...